Cash box universa for euro coins
🔥Selling fast!
Cash box universa for euro coins
€90.37
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=5"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8273222&productId=7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af&quantity=5"}]
–+
180
Points earned
Low stock
Description
Item No.
7dcf8002-638a-4218-ba87-af3b5651b2af
Product Specification
Width
35.5 cm
Depth
27.5 cm
Height
10 cm
Material
Steel
Colour
Light grey
Carrying Case
Carrying Case
Type
Cash box
Carrying Strap
Hand grip
Included Accessories
2 keys
Features
Foam padding, sliding coin tray, cylinder lock
Details
Product Specification
| Width | 35.5 cm |
| Depth | 27.5 cm |
| Height | 10 cm |
| Material | Steel |
| Colour | Light grey |
| Carrying Case | Carrying Case |
| Type | Cash box |
| Carrying Strap | Hand grip |
| Included Accessories | 2 keys |
| Features | Foam padding, sliding coin tray, cylinder lock |