Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - utp - cat 6a - halogen-free - grey
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - utp - cat 6a - halogen-free - grey
EXTRA -10%
€ 9.66
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=5"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=9197588&productId=a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36&quantity=5"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% έκπτωση στο καλάθι! (Μέγιστη έκπτωση €40)
18
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
a3221116-dc90-4a7a-ab2b-5c63d236cd36
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Cu (Copper)
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent yellow colored plug for easy identification of Category 6A (500 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), kink protection, yellow connector, latch protection |
| Length | 5 m |
| Colour | Grey |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, IEC 61034, EN 50173, Class Ea - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |