Club 3d - adapter - displayport (m) to hd-15 (vga) (f) - displayport 1.1 - 22.86 m - 1920 x 1200 (wuxga) support - black
🔥Selling fast!
Club 3d - adapter - displayport (m) to hd-15 (vga) (f) - displayport 1.1 - 22.86 m - 1920 x 1200 (wuxga) support - black
€25.42
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=5"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8703724&productId=856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6&quantity=5"}]
–+
50
Points earned
Low stock
Description
Item No.
856204fc-0666-45dc-8abf-e52677b513a6
Special Features
- DisplayPort 1.1a compliant receiver offering 5.4GBps bandwidth over 2 lanes
- Supports resolutions up to WUXGA 1920x1200p at 60Hz
- Supports HDTV formats up to 1920x1080p Full HD
- Powered by the DisplayPort output
- Automatic sink detection
- Support for multi-monitor setups and AMD Eyefinity
- Compatible with AMD, Nvidia and Intel Graphics solutions
Attributes
Details
Product Specification
| Type | Video adapter |
| Features | 1920 x 1200 (WUXGA) support |
| Length | 22.86 m |
| Colour | Black |
| Weight | 26 g |
| Connectivity | |
| Connector | 20 pin DisplayPort - male (input) |
| Connector (Second End) | 15 pin HD D-Sub (HD-15) - female (ouTPUt) |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | DisplayPort 1.1, FCC, RoHS, EMI |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Weight | 35 g |