Lindy - video / audio cable - HDMI, dc jack 3.5 x 1.35 mm female to displayport male - 9.5 cm - white
🔥Selling fast!
Lindy - video / audio cable - HDMI, dc jack 3.5 x 1.35 mm female to displayport male - 9.5 cm - white
€68.29
Only 3 left!
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702513&productId=ca767648-9016-42e9-bd1f-c9e2118eefad&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702513&productId=ca767648-9016-42e9-bd1f-c9e2118eefad&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702513&productId=ca767648-9016-42e9-bd1f-c9e2118eefad&quantity=3"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702513&productId=ca767648-9016-42e9-bd1f-c9e2118eefad&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702513&productId=ca767648-9016-42e9-bd1f-c9e2118eefad&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702513&productId=ca767648-9016-42e9-bd1f-c9e2118eefad&quantity=3"}]
–+
136
Points earned
Low stock
Description
Item No.
ca767648-9016-42e9-bd1f-c9e2118eefad
Product Specification
Cable TypeVideo / audio cable
Interface SupportedDisplayPort / HDMI
Compliant StandardsDisplayPort 1.2
Length9.5 cm
FeaturesHDR support, poly bag package, ABS connector housing, 7.1 PCM audio channel support, LT6711A chipset
ColourWhite
Adapters & Converters
Max Output Resolution3840 x 2160
Refresh Rate60 Hz
Connectivity
Connectors19 pin HDMI Type A - female (input) ¦ Power DC jack 3.5 mm (ID: 1.35 mm) - female
Connectors (Second End)20 pin DisplayPort - male
Miscellaneous
Attributes
Details
Product Specification
| Cable Type | Video / audio cable |
| Interface Supported | DisplayPort / HDMI |
| Compliant Standards | DisplayPort 1.2 |
| Length | 9.5 cm |
| Features | HDR support, poly bag package, ABS connector housing, 7.1 PCM audio channel support, LT6711A chipset |
| Colour | White |
| Adapters & Converters | |
| Max OuTPUt Resolution | 3840 x 2160 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Connectivity | |
| Connectors | 19 pin HDMI Type A - female (input) ¦ Power DC jack 3.5 mm (ID: 1.35 mm) - female |
| Connectors (Second End) | 20 pin DisplayPort - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | Plug and Play, FCC, RoHS, REACH, CP65, DisplayPort 1.2, HDCP 1.4 |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 40 cm |
| Depth | 4.5 cm |
| Height | 1.5 cm |
| Weight | 25 g |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 17.4 cm |
| Shipping Depth | 19.4 cm |
| Shipping Height | 2 cm |
| Shipping Weight | 30 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |