Manhattan mini displayport 1.2a to dvi-i dual-link adapter cable, 4k@30hz, active, 19.5cm, male to female, compatible with dvd-d, black,
🔥Selling fast!
Manhattan mini displayport 1.2a to dvi-i dual-link adapter cable, 4k@30hz, active, 19.5cm, male to female, compatible with dvd-d, black,
€10.33
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=8"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8703441&productId=c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f&quantity=8"}]
–+
20
Points earned
In stock
Description
Item No.
c71a9b70-d80a-45b3-8f44-a3ca595bd19f
Product Specification
Type
Video adapter
Technology
Shielded
Jacket Material
PVC
American Wire Gauge (AWG)
32
TMDS Links
Single link
Plated Connector
Nickel
Features
Active cable (signal regeneration), molded, 4K support, strain relief
Colour
Black
Width
4.5 cm
Depth
1.5 cm
Height
19.5 cm
Weight
34 g
Connectivity
Connectivity
Connector
Mini DisplayPort - male
Connector (Second End)
24+5 pin combined DVI - female
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant Standards
DisplayPort 1.2a, F
Attributes
Details
Product Specification
| Type | Video adapter |
| Technology | Shielded |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 32 |
| TMDS Links | Single link |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Active cable (signal regeneration), molded, 4K support, strain relief |
| Colour | Black |
| Width | 4.5 cm |
| Depth | 1.5 cm |
| Height | 19.5 cm |
| Weight | 34 g |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | Mini DisplayPort - male |
| Connector (Second End) | 24+5 pin combined DVI - female |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | DisplayPort 1.2a, FCC, UL 20276, RoHS2 |
| Package Details | Polybag |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Service & Support | 3-year warranty |