Efb-elektronik / displayport cable / displayport (m) latched to displayport (m) latched / displayport 1.4 / 3 m / molded, 8k60hz (7680 x 4320) support / black
🔥Selling fast!
Efb-elektronik / displayport cable / displayport (m) latched to displayport (m) latched / displayport 1.4 / 3 m / molded, 8k60hz (7680 x 4320) support / black
€15.60
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=6"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8702957&productId=78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b&quantity=6"}]
–+
30
Points earned
In stock
Description
Item No.
78156e75-ac62-4fc6-b19c-8f0d95d8124b
Product Specification
Type
DisplayPort cable
Technology
Triple shielded
Jacket Material
PVC
Plated Connector
Gold
Features
Molded, 8K60Hz (7680 x 4320) support, bare copper conductor
Length
3 m
Outside Diameter
6 mm
Colour
Black
Connectivity
Connectivity
Connector
20 pin DisplayPort - male - latched
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - male - latched
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant Standards
DisplayPort 1.4, RoHS, HDCP 2.2
Dimensions & Weight (Shipping)
Dimensions & We
Attributes
Details
Product Specification
| Type | DisplayPort cable |
| Technology | Triple shielded |
| Jacket Material | PVC |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, 8K60Hz (7680 x 4320) support, bare copper conductor |
| Length | 3 m |
| Outside Diameter | 6 mm |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 20 pin DisplayPort - male - latched |
| Connector (Second End) | 20 pin DisplayPort - male - latched |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | DisplayPort 1.4, RoHS, HDCP 2.2 |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Service & Support | 1-year warranty |