Good connections displayport switches / displayport / black / metal / 7680 x 4320 / data / gold / 1.4 switch / 2-way / bi-directional / 8k @30hz / good connections
🔥Selling fast!
Good connections displayport switches / displayport / black / metal / 7680 x 4320 / data / gold / 1.4 switch / 2-way / bi-directional / 8k @30hz / good connections
€26.89
Only 3 left!
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702061&productId=c5d146da-f236-4fae-8c7c-55a4d178a90a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702061&productId=c5d146da-f236-4fae-8c7c-55a4d178a90a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702061&productId=c5d146da-f236-4fae-8c7c-55a4d178a90a&quantity=3"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702061&productId=c5d146da-f236-4fae-8c7c-55a4d178a90a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702061&productId=c5d146da-f236-4fae-8c7c-55a4d178a90a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702061&productId=c5d146da-f236-4fae-8c7c-55a4d178a90a&quantity=3"}]
–+
52
Points earned
Low stock
Description
Item No.
c5d146da-f236-4fae-8c7c-55a4d178a90a
Product Specification
Video port type
DisplayPort
Product colour
Black
Material
Metal
Supported graphics resolutions
7680 x 4320
AC input voltage
5 V
Width
83 mm
Depth
63 mm
Height
18 mm
Packaging content
Switch; USB to DC cable 1m; operating instructions
Attributes
Details
Product Specification
| Video port type | DisplayPort |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Supported graphics resolutions | 7680 x 4320 |
| AC input voltage | 5 V |
| Width | 83 mm |
| Depth | 63 mm |
| Height | 18 mm |
| Packaging content | Switch; USB to DC cable 1m; operating instructions |