Startech.com rj45 port locks - 10 pack with security key, locking rj45 port blocker/dust cover, reusable ethernet/lan port protector, snap in rj45 dust blocker for servers/switches/wall plates / white
🔥Selling fast!
Startech.com rj45 port locks - 10 pack with security key, locking rj45 port blocker/dust cover, reusable ethernet/lan port protector, snap in rj45 dust blocker for servers/switches/wall plates / white
€16.42
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=15&pid=8701330&productId=f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408&quantity=10"}]
–+
32
Points earned
In stock
Description
Item No.
f32f5a8b-b7d6-4015-9ab9-912d2167c408
Product Specification
Product Type
LAN port blocker with key
Package Content
10 x port blockers, key
Product Material
Polycarbonate
Width
1 cm
Depth
1.2 cm
Height
1 cm
Weight
4 g
Enclosure Colour
White
Miscellaneous
Miscellaneous
Compatible Connector Type
RJ-45
Features
Dust cover, reusable
Dimensions & Weight (Shipping)
Dimensions & Weight (Shipping)
Shipping Width
9 cm
Shipping Depth
12.5 cm
Shipping Height
1 cm
Manufacturer Warranty
Manufacturer Warranty
Service & Support
Lim
Details
Product Specification
| Product Type | LAN port blocker with key |
| Package Content | 10 x port blockers, key |
| Product Material | Polycarbonate |
| Width | 1 cm |
| Depth | 1.2 cm |
| Height | 1 cm |
| Weight | 4 g |
| Enclosure Colour | White |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compatible Connector Type | RJ-45 |
| Features | Dust cover, reusable |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 9 cm |
| Shipping Depth | 12.5 cm |
| Shipping Height | 1 cm |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Humidity Range Operating | = 90% |