Levelone - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 3 m - s/ftp - cat 6a - halogen-free, molded, stranded - white (pack of 5)
🔥Selling fast!
Levelone - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 3 m - s/ftp - cat 6a - halogen-free, molded, stranded - white (pack of 5)
€68.15
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=10&pid=8702702&productId=e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9&quantity=10"}]
–+
136
Points earned
In stock
Description
Item No.
e03bda8b-2e2c-41bb-b9a6-91d5e50b2bf9
Product Specification
Packaged Quantity5 (specifications are for single item)
Network Cable TypePatch cable - CAT 6a
TechnologyS/FTP
Shielding MaterialFoil with braid
Jacket MaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)26
Wires per Cable8 wires
Pairs per Cable4 pairs
FeaturesHalogen-free, molded, stranded, strain relief, bare copper conductors, PoE++ ready
Length3 m
Weight140 g
ColourWhite
Connectivity
ConnectorRJ-45 - male
Connector (Second End)RJ-45 - male
Miscellaneous
Compl
Details
Product Specification
| Packaged Quantity | 5 (specifications are for single item) |
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, stranded, strain relief, bare copper conductors, PoE++ ready |
| Length | 3 m |
| Weight | 140 g |
| Colour | White |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | Up to 500 MHz |