Lindy / adapter / 24 pin USB-c (m) to displayport (f) / displayport 1.4 / 21 cm / black
🔥Selling fast!
Lindy / adapter / 24 pin USB-c (m) to displayport (f) / displayport 1.4 / 21 cm / black
€18.91
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=8"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=8&pid=8701384&productId=652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff&quantity=8"}]
–+
36
Points earned
In stock
Description
Item No.
652ef386-be11-462a-9c41-b0880d0931ff
Product Specification
Type
Video adapter
Features
Powered ports, plastic housing, DisplayPort Alternate Mode support, 32.4GB/s total bandwidth, ABS housing, audio support, separate audio ports, Chipset LT87101CD
Length
21 cm
Colour
Black
Width
4.5 cm
Depth
4.5 cm
Height
1.5 cm
Connectivity
Connectivity
Connector
24 pin USB-C - male (input)
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - female (output)
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant Standards
DisplayPort 1.4, Plug and Play, FCC,
Attributes
Details
Product Specification
| Type | Video adapter |
| Features | Powered ports, plastic housing, DisplayPort Alternate Mode support, 32.4GB/s total bandwidth, ABS housing, audio support, separate audio ports, Chipset LT87101CD |
| Length | 21 cm |
| Colour | Black |
| Width | 4.5 cm |
| Depth | 4.5 cm |
| Height | 1.5 cm |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male (input) |
| Connector (Second End) | 20 pin DisplayPort - female (ouTPUt) |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | DisplayPort 1.4, Plug and Play, FCC, RoHS, REACH, CP65, HDCP 2.2 |
| Package Details | Polybag |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Service & Support | 2-year warranty |