Lenovo unified pairing - wireless mouse / keyboard receiver - USB - black
🔥Selling fast!
Lenovo unified pairing - wireless mouse / keyboard receiver - USB - black
€10.40
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8864068&productId=a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce&quantity=10"}]
–+
20
Points earned
In stock
Description
Item No.
a7da18fe-ecf1-44dd-af73-353e191c01ce
Product Specification
Device TypeWireless mouse / keyboard receiver
Interface TypeUSB
Width1.84 cm
Depth1.23 cm
Height0.45 cm
Weight15.7 g
ColourBlack
Expansion / Connectivity
Connections1 x USB - 4 pin USB Type A
Miscellaneous
Device FeaturesUnified Pairing button, up to 8 compatible devices
Compliant StandardsVCCI, CB, IC, MIC, FCC, KCC, ANATEL, NCC, ICASA, TRA, Subtel, ANCE, NTC, IFTEL, SIRIM, CNC, IMDA, JRF, NBTC, CITRA, ANRT, CERT, TRC, DWLF&M, SDDPI, CRA, AFTIC
Package DetailsBlister
Softw
Attributes
Details
Product Specification
| Device Type | Wireless mouse / keyboard receiver |
| Interface Type | USB |
| Width | 1.84 cm |
| Depth | 1.23 cm |
| Height | 0.45 cm |
| Weight | 15.7 g |
| Colour | Black |
| Expansion / Connectivity | |
| Connections | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Miscellaneous | |
| Device Features | Unified Pairing button, up to 8 compatible devices |
| Compliant Standards | VCCI, CB, IC, MIC, FCC, KCC, ANATEL, NCC, ICASA, TRA, Subtel, ANCE, NTC, IFTEL, SIRIM, CNC, IMDA, JRF, NBTC, CITRA, ANRT, CERT, TRC, DWLF&M, SDDPI, CRA, AFTIC |
| Package Details | Blister |
| Software / System Requirements | |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 12.7 cm |
| Shipping Depth | 8.9 cm |
| Shipping Height | 1.5 cm |
| Shipping Weight | 31.57 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - replacement - 1 year |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 95% |