Efb-elektronik classic / USB cable / USB-c (m) reversible to USB-c (m) reversible / USB 2.0 / 5 v / 3 a / 1 m / black
🔥Selling fast!
Efb-elektronik classic / USB cable / USB-c (m) reversible to USB-c (m) reversible / USB 2.0 / 5 v / 3 a / 1 m / black
€5.97
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8703431&productId=af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8703431&productId=af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8703431&productId=af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8703431&productId=af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25&quantity=4"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8703431&productId=af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8703431&productId=af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8703431&productId=af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8703431&productId=af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25&quantity=4"}]
–+
10
Points earned
Low stock
Description
Item No.
af950812-96eb-4282-87ed-55cc05ec7c25
Product Specification
Type
USB-C cable
Rated Voltage
5 V
Rated Current
3 A
Length
1 m
Colour
Black
Connectivity
Connectivity
Connector
24 pin USB-C - male - reversible
Connector (Second End)
24 pin USB-C - male - reversible
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant Standards
USB / USB 2.0
Dimensions & Weight (Shipping)
Dimensions & Weight (Shipping)
Service & Support
1-year warranty
Attributes
Details
Product Specification
| Type | USB-C cable |
| Rated Voltage | 5 V |
| Rated Current | 3 A |
| Length | 1 m |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male - reversible |
| Connector (Second End) | 24 pin USB-C - male - reversible |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | USB / USB 2.0 |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Service & Support | 1-year warranty |