Lindy / adapter / 24 pin USB-c (m) to displayport (f) / displayport 1.4 / 13 cm / 8k60hz (7680 x 4320) support, 4k120hz (3840 x 2160) support / black
🔥Selling fast!
Lindy / adapter / 24 pin USB-c (m) to displayport (f) / displayport 1.4 / 13 cm / 8k60hz (7680 x 4320) support, 4k120hz (3840 x 2160) support / black
€24.40
Only 3 left!
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703294&productId=c4e41837-4261-4478-9740-d7907fc60b94&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703294&productId=c4e41837-4261-4478-9740-d7907fc60b94&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703294&productId=c4e41837-4261-4478-9740-d7907fc60b94&quantity=3"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703294&productId=c4e41837-4261-4478-9740-d7907fc60b94&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703294&productId=c4e41837-4261-4478-9740-d7907fc60b94&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8703294&productId=c4e41837-4261-4478-9740-d7907fc60b94&quantity=3"}]
–+
48
Points earned
Low stock
Description
Item No.
c4e41837-4261-4478-9740-d7907fc60b94
Product Specification
Type
Video adapter
Features
8K60Hz (7680 x 4320) support, 4K120Hz (3840 x 2160) support, HDCP compliant, plastic housing, DisplayPort Alternate Mode support, HDR support, Chipset Fresco Logic FL7102, 32.4GBps data rate, USB bus power
Length
13 cm
Colour
Black
Weight
27 g
Connectivity
Connectivity
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - female
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant Standards
DisplayPort 1.4, FCC, RoHS, REACH, HDCP
Attributes
Details
Product Specification
| Type | Video adapter |
| Features | 8K60Hz (7680 x 4320) support, 4K120Hz (3840 x 2160) support, HDCP compliant, plastic housing, DisplayPort Alternate Mode support, HDR support, Chipset Fresco Logic FL7102, 32.4GBps data rate, USB bus power |
| Length | 13 cm |
| Colour | Black |
| Weight | 27 g |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 20 pin DisplayPort - female |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | DisplayPort 1.4, FCC, RoHS, REACH, HDCP 2.2, UKCA |
| Package Details | Polybag |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 17.4 cm |
| Shipping Depth | 2 cm |
| Shipping Height | 19.4 cm |
| Shipping Weight | 32 g |
| Service & Support | 2-year warranty |