Techly - video / audio / data cable - 24 pin USB-c male reversible to HDMI male - 2 m - black - round, 4k support
🔥Selling fast!
Techly - video / audio / data cable - 24 pin USB-c male reversible to HDMI male - 2 m - black - round, 4k support
€41.80
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
Select Color: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=6"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8700791&productId=decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93&quantity=6"}]
–+
82
Points earned
In stock
Description
Item No.
decaffe9-e0bd-42ce-b993-16b3a2d72b93
Special Features
- ABS case and external PVC coating
- Supports PC with Thunderbolt 3
- Transmission of video and audio signals
- Round cable
- Supports 3D
- No power supply is needed
Attributes
Details
Product Specification
| Cable Type | Video / audio / data cable round, 4K support |
| Interface Supported | HDMI / USB |
| American Wire Gauge (AWG) | 32 |
| Compliant Standards | USB 3.1 Gen 2 / Thunderbolt 3 / DisplayPort 1.2 |
| Length | 2 m |
| Features | 4K format support, HDCP compliant |
| Colour | Black |
| Connectivity | |
| Connector | 24 pin USB-C - male - reversible |
| Connector (Second End) | 19 pin HDMI Type A - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, HDCP 2.2, HDCP 1.4 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |