Durable / divider / 10 parts / for a4 / tabbed / transparent
🔥Selling fast!
Durable / divider / 10 parts / for a4 / tabbed / transparent
€10.01
Only 2 left!
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8715226&productId=02ec40f9-2d08-4386-aff0-26b2b21984a2&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8715226&productId=02ec40f9-2d08-4386-aff0-26b2b21984a2&quantity=2"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8715226&productId=02ec40f9-2d08-4386-aff0-26b2b21984a2&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8715226&productId=02ec40f9-2d08-4386-aff0-26b2b21984a2&quantity=2"}]
–+
20
Points earned
Low stock
Description
Item No.
02ec40f9-2d08-4386-aff0-26b2b21984a2
Special Features
- Index with sealed tabs and insert labels
- A4 portrait full size
- Can be professionally printed with DURAPRINT
Details
Product Specification
| Product Type | Divider |
| Package Content | 10 labels |
| Holds | A4 (210 x 297 mm) |
| Parts Qty | 10 |
| Punching Type | 4 holes 80x80x80 mm |
| Tabbed | Yes |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 225 mm |
| Height | 297 mm |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | Transparent |