Durable 679727 / blank tab index / polypropylene (pp) / multicolour / portrait / a4+ / 0.27 mm / 20 part. 1-20 with coloured tabs and transparent cover sheet pp
🔥Selling fast!
Durable 679727 / blank tab index / polypropylene (pp) / multicolour / portrait / a4+ / 0.27 mm / 20 part. 1-20 with coloured tabs and transparent cover sheet pp
€16.16
Only 2 left!
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8715315&productId=078abe2b-83af-413b-96f2-2688cd9af52f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8715315&productId=078abe2b-83af-413b-96f2-2688cd9af52f&quantity=2"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8715315&productId=078abe2b-83af-413b-96f2-2688cd9af52f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=2&pid=8715315&productId=078abe2b-83af-413b-96f2-2688cd9af52f&quantity=2"}]
–+
32
Points earned
Low stock
Description
Item No.
078abe2b-83af-413b-96f2-2688cd9af52f
Product Specification
Type
Blank tab index
Material
Polypropylene (PP)
Product colour
Multicolour
Inner height
30.5 cm
Inner width
24.5 cm
Width
245 mm
Quantity per pack
1 pc(s)
Country of origin
Poland
Details
Product Specification
| Type | Blank tab index |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Product colour | Multicolour |
| Inner height | 30.5 cm |
| Inner width | 24.5 cm |
| Width | 245 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | Poland |