Delock / headset extension cable / 4-pole mini jack (m) to 4-pole mini jack (f) / 2 m / black
🔥Selling fast!
Delock / headset extension cable / 4-pole mini jack (m) to 4-pole mini jack (f) / 2 m / black
EXTRA -10%
€14.01
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8522701&productId=072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8522701&productId=072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8522701&productId=072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8522701&productId=072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac&quantity=4"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8522701&productId=072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8522701&productId=072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8522701&productId=072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8522701&productId=072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac&quantity=4"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% applied in your cart! (Max €40 discount)
28
Points earned
Low stock
Description
Item No.
072ec331-7d0f-47cf-ab1c-ad584d63acac
Special Features
- Compatible to iPhone, iPad, iPod
- Connector: Stereo jack male 3.5 mm > Stereo jack female 3.5 mm
- Stereo jack 4 pin
- Supports microphone function of iPhone headsets
Details
Product Specification
| Cable Type | Headset extension cable |
| American Wire Gauge (AWG) | 24 |
| Length | 2 m |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Poly bag package |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | Mini-phone 3.5 mm 4-pole - male |
| Connector (Second End) | Mini-phone 3.5 mm 4-pole - female |