Lindy cromo line / audio cable / mini-phone stereo 3.5 mm male to mini-phone stereo 3.5 mm male / 5 m / anthracite / round
🔥Selling fast!
Lindy cromo line / audio cable / mini-phone stereo 3.5 mm male to mini-phone stereo 3.5 mm male / 5 m / anthracite / round
EXTRA -10%
€10.82
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=13&pid=8522720&productId=099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375&quantity=10"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% applied in your cart! (Max €40 discount)
20
Points earned
In stock
Description
Item No.
099b595f-22d2-45a0-9079-f84b4ae1e375
Special Features
- Connects a portable audio device, iPhone, iPod or Smartphone to a car's auxiliary socket, an amp or speakers
- Premium quality, highly flexible cable
- Low profile 24K gold plated connectors for optimum conductive ability
- PVC and halogen free design
Details
Product Specification
| Cable Type | Audio cable round |
| American Wire Gauge (AWG) | 28 |
| Jacket Material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Length | 5 m |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Low profile design, halogen free, copper conductors, poly bag package, PVC free |
| Colour | Anthracite |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | Mini-phone stereo 3.5 mm - male |
| Connector (Second End) | Mini-phone stereo 3.5 mm - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | RoHS, REACH |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 10 years |