Hp / notebook pouch / black
🔥Selling fast!
Hp / notebook pouch / black
EXTRA -10%
€18.80
or
Pay in 3, 6 or 9 interest-free monthly installments and 0 service fees with
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8161796&productId=0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8161796&productId=0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8161796&productId=0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8161796&productId=0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186&quantity=4"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8161796&productId=0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8161796&productId=0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8161796&productId=0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/en_GB/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8161796&productId=0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186&quantity=4"}]
–+
Jinius Promo
EXTRA -10% applied in your cart! (Max €40 discount)
36
Points earned
Low stock
Description
Item No.
0ca17257-97da-4602-b02a-6c15eec0a186
Product Specification
Product Type
Notebook pouch
Width
21 cm
Depth
14 cm
Height
6.5 cm
Weight
140 g
Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight
21 cm x 14 cm x 6.5 cm / 140 g
Colour
Black
Localisation
English / Europe
Manufacturer Warranty
Manufacturer Warranty
Service & Support
Limited warranty: - 1 year
Details
Product Specification
| Product Type | Notebook pouch |
| Width | 21 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Weight | 140 g |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 21 cm x 14 cm x 6.5 cm / 140 g |
| Colour | Black |
| Localisation | English / Europe |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty: - 1 year |