Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 10 m - sftp - cat 6 - booted, outdoor, snagless - black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 10 m - sftp - cat 6 - booted, outdoor, snagless - black
€ 18.24
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=18&pid=8701411&productId=736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30&quantity=10"}]
–+
36
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
736afa60-c8ea-4ef5-8ada-d23f8b616d30
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain reliefs and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
· UV resistant, acid- & alkali resistant, corrosion resistant
· Operating temperature: -20 °C up to +60 °C
Special Features
· UV resistant due to LDPE sheath· Boots with kink protection, strain reliefs and latch protection
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Flame Retardant Polyethylene (FRPE) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold, nickel |
| Features | Booted, outdoor, snagless, drain wire, UV resistant, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, bare copper conductors, latch protection |
| Length | 10 m |
| Weight | 290 g |
| Colour | Black |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Max Operating Temperature | 80 °C |