Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 0.5 m / 6 mm / s/ftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless, silicone-free / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 0.5 m / 6 mm / s/ftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless, silicone-free / black
€ 4.41
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=32&pid=8702142&productId=69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c&quantity=10"}]
–+
8
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
69f18313-06d6-468f-89a4-e0403aea894c
Product Specification
Network Cable Type
Patch cable - CAT 6a
Technology
S/FTP
Jacket Material
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)
27/7
Impedance
100 Ohm
Plated Connector
Gold
Features
Halogen-free, molded, snagless, silicone-free, Anti-kink sleeve, copper conductor, bending radius 30mm, silicon-free, length imprint
Length
0.5 m
Diameter
6 mm
Colour
Black
Connectivity
Connectivity
Connector
RJ-45 - male
Connector (Second End)
RJ-45 - male
Miscellaneous
Miscellan
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | S/FTP |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Impedance | 100 Ohm |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, silicone-free, Anti-kink sleeve, copper conductor, bending radius 30mm, silicon-free, length imprint |
| Length | 0.5 m |
| Diameter | 6 mm |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-51, ANSI/TIA-568-C.2 - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |