Logilink professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 10m / sftp / cat6a / halogen-free, outdoor / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 10m / sftp / cat6a / halogen-free, outdoor / black
€ 16.54
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=40&pid=8698142&productId=659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695&quantity=10"}]
–+
32
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
659ba767-6951-4173-b10b-954c84252695
Special Features
- RJ45 plug with gold plated contacts
- Robust strain relief without cable boot
- Anti UV and oil resistant
- Splash water protected
- Flexible sheath made of LDPE, halogen free
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Jacket Material | PVC/PE |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, outdoor, oil-resistant, UV resistant, water-resistant, PoE+ Ready, strain relief, PoE ready, bare copper |
| Length | 10 m |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | EN 50173-1, IEC 60811-2-1, ISO/IEC 11801, ANSI/TIA-568-C.2 |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 65 °C |