Efb-elektronik patch cable rj-45 (m) to rj-45 (m) 15 cm / u/ftp / cat 6a / molded, snagless, flat / green
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik patch cable rj-45 (m) to rj-45 (m) 15 cm / u/ftp / cat 6a / molded, snagless, flat / green
€ 4.37
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Green
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8703827&productId=70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba&quantity=10"}]
–+
8
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
70022840-dd2b-4279-ba6c-567855d89eba
Product Specification
Network Cable TypePatch cable - CAT 6a
TechnologyU/FTP
Jacket MaterialPVC
American Wire Gauge (AWG)30/7
Wires per Cable8 wires
Pairs per Cable4 pairs
Impedance100 Ohm
Conductor Resistance (per km)376 Ohm
Plated ConnectorGold
FeaturesMolded, snagless, flat, Slim, shielded connectors, strain relief, latch protection, short plug, copper conductors, silicon-free, bending radius 20mm, 2.2 mm thickness
Length15 cm
ColourGreen
Connectivity
ConnectorRJ-45 - male
Connector (Second E
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | U/FTP |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 30/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Impedance | 100 Ohm |
| Conductor Resistance (per km) | 376 Ohm |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, snagless, flat, Slim, shielded connectors, strain relief, latch protection, short plug, copper conductors, silicon-free, bending radius 20mm, 2.2 mm thickness |
| Length | 15 cm |
| Colour | Green |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, TIA/EIA-568-B, IEC 60603-7-51, CU - up to 500 MHz |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | 1-year warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 55 °C |