Digitus / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 10m / sftp / cat6a / booted, halogen-free, snagless / grey
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 10m / sftp / cat6a / booted, halogen-free, snagless / grey
€ 16.40
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=53&pid=8699916&productId=5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf&quantity=10"}]
–+
32
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
5b4b426e-ed8b-4acc-83ca-5c7ecb9e0aaf
DIGITUS / Patch cable / RJ-45 (M) to RJ-45 (M) / 10 m / SFTP / CAT 6a / booted, halogen-free, snagless / grey | DK-1644-A-100
Description
The DIGITUS patch cable series is back with a reworked plug on the market. The bend protection sleeve with latch protection prevents snagging the cable and also protects the latching lever before break.
DIGITUS / Patch cable | DK-1644-A-100
Special Features
- 2 x RJ45 connectors
- Boots with kink protections and strain reliefs
- Pairs in metal foil and braid shielding
Product Specification
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Length | 10 m |
| Colour | Grey |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Compliant Standards | IEC 60332-1 |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |