Equip - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - pairs in metal foil (pimf) - cat 6 - halogen-free, molded, stranded - white (pack of 30)
🔥Πωλείται γρήγορα!
Equip - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - pairs in metal foil (pimf) - cat 6 - halogen-free, molded, stranded - white (pack of 30)
€ 176.55
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=7"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8702653&productId=83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8&quantity=7"}]
–+
352
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
83612e4d-6f1f-46fd-91de-ec2a159afff8
Product Specification
Packaged Quantity30 (specifications are for single item)
Network Cable TypePatch cable - CAT 6
TechnologyPairs in metal foil (PiMF)
Shielding MaterialFoil with braid
Jacket MaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)28/7
Wires per Cable8 wires
Pairs per Cable4 pairs
FeaturesHalogen-free, molded, stranded, shielded connectors, PoE+ Ready, strain relief, bare copper conductors, PoE ready, EMI/RFI protection
Length5 m
Weight933 g
ColourWhite
Connectivity
Co
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Packaged Quantity | 30 (specifications are for single item) |
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Pairs in metal foil (PiMF) |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 28/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, stranded, shielded connectors, PoE+ Ready, strain relief, bare copper conductors, PoE ready, EMI/RFI protection |
| Length | 5 m |
| Weight | 933 g |
| Colour | White |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | Up to 250 MHz |
| Package Type | Bulk |