Digitus / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 10 m / 3.65 mm / u/ftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless / grey
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 10 m / 3.65 mm / u/ftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless / grey
€ 16.99
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=19&pid=8702418&productId=83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295&quantity=10"}]
–+
32
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
83b2626c-19ea-4e1e-a1cd-7cd77f61d295
Product Features
· 2x RJ45 connectors (8P8C)· Covers with kink protection, strain relief and latch protection
· Length indication on hoods
· Inner conductors: Copper (Cu)
· Anti-kink sleeve: molded-on
· Connector 1 type: RJ45 8(8)
· Connector 2 type: RJ45 8(8)
· Flame retardant version: yes
· Latch protection: yes
· NVP value: 76
· Oil resistant to EN 60811-404: no
· Bending radius: 4D (outer diameter x 4)
Special Features
· Small outer diameter of 4.8 mm is suitable for flexible use· With LSZH (low smoke zero halogen) outer sheath for best fire behaviour and low smoke emission
· Transparent yellow colored plug with metal shielding for easy identification of Category 6A (500 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | U/FTP |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 28/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, Slim, flame retardant, shielded connectors, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, latch protection, copper conductors |
| Length | 10 m |
| Diameter | 3.65 mm |
| Weight | 270 g |
| Colour | Grey |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, EN 50173, Class Ea - up to 500 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 23 cm |
| Shipping Depth | 32 cm |
| Shipping Height | 2.6 cm |
| Shipping Weight | 280 g |