Intellinet network patch cable, cat7 cable/cat6a plugs, 7.5m, white, copper, s/ftp, lsoh / lszh, pvc, rj45, gold plated contacts, snagless, booted, lifetime warranty, polybag - network cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 7.5 m - sftp, pimf - cat 7 - halogen-
🔥Πωλείται γρήγορα!
Intellinet network patch cable, cat7 cable/cat6a plugs, 7.5m, white, copper, s/ftp, lsoh / lszh, pvc, rj45, gold plated contacts, snagless, booted, lifetime warranty, polybag - network cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 7.5 m - sftp, pimf - cat 7 - halogen-
€ 12.50
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=12&pid=8702294&productId=7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b&quantity=10"}]
–+
24
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
7787f668-0b06-4c85-acc0-b9a8ca45449b
Special Features
- Cat7 600 MHz Cable
- S/FTP & AWG 26
- Cat6a RJ45 plug, gold-plated contacts
- LSZH Jacket
- Compatible with T568A and T568B wiring
- Fully backward compatible with all the previous cable categories, including Category 6a, 6, 5e and 5
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Network cable - CAT 7 |
| Technology | SFTP, PiMF |
| Wiring Scheme | T568B |
| Shielding Material | Aluminum mylar foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, snagless, gold-plated centre pins |
| Length | 7.5 m |
| Weight | 240 g |
| Colour | White |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | Up to 600 MHz |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited lifetime warranty |