Logilink professional ultraflex / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 2 m / 6 mm / s/ftp / cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) / halogen-free, molded, snagless / blue, ral 5015
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink professional ultraflex / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 2 m / 6 mm / s/ftp / cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) / halogen-free, molded, snagless / blue, ral 5015
€ 5.47
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Blue
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=5"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=5&pid=8700970&productId=8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593&quantity=5"}]
–+
10
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
8fa9ce4e-bed1-4674-a5c6-79406daff593
Special Features
- Cat.6A RJ45 shielded plugs with Cat.7 S/FTP raw cable
- Flexible and soft cable with small bending radius
- Suitable for 10 Gigabit Ethernet, PoE, PoE+, PoE++
- Comply with Cat.6A ISO11801 Channel Class EA
- 3P and GHMT tested and certified
- 4x2xAWG26/7 bare copper wire
- Low smoke (IEC 61034)
- Halogen free (IEC 60754-2)
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 7 (cable) / CAT 6a (connectors) |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Copper braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, flame retardant, shielded connectors, PoE+ Ready, strain relief, PoE++ ready, up to 10GBps, Power over Ethernet (PoE), copper wires |
| Length | 2 m |
| Diameter | 6 mm |
| Weight | 70 g |
| Colour | Blue, RAL 5015 |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | RoHS, WEEE, 3P, IEC 60332-1-2, IEC 60754-2, IEC 61034, ISO 11801 Class Ea, UKCA, GHMT, ANSI/TIA/EIA-568.2-C, EN50173 - up to 500 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 15 cm |
| Shipping Depth | 20 cm |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Shipping Weight | 72 g |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 75 °C |