Efb-elektronik - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 2 m - 6 mm - sftp - cat 6a - ieee 802.3af/ieee 802.3at/ieee 802.3bt - halogen-free, molded, snagless, silicone-free - white
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 2 m - 6 mm - sftp - cat 6a - ieee 802.3af/ieee 802.3at/ieee 802.3bt - halogen-free, molded, snagless, silicone-free - white
€ 6.75
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=469&pid=8700677&productId=7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b&quantity=10"}]
–+
12
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
7df010a4-924a-4185-8f60-fb9e7e391c7b
Product Specification
Network Cable Type
Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt
Technology
Shielded foiled twisted pair (SFTP)
Jacket Material
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)
27/7
Wires per Cable
8 wires
Pairs per Cable
4 pairs
Impedance
100 Ohm
Plated Connector
Gold
Features
Halogen-free, molded, snagless, silicone-free, flame retardant, Anti-kink sleeve, shielded connectors, PoE+ Ready, PoE r
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Impedance | 100 Ohm |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, silicone-free, flame retardant, Anti-kink sleeve, shielded connectors, PoE+ Ready, PoE ready, copper conductors |
| Length | 2 m |
| Diameter | 6 mm |
| Colour | White |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 60603-7-51, ANSI/TIA-568-C.2 - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |