Digitus professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 10 m / utp / cat 6 / ieee 802.3 / halogen-free, molded, snagless / green
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 10 m / utp / cat 6 / ieee 802.3 / halogen-free, molded, snagless / green
€ 10.54
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Green
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=35&pid=8701597&productId=998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0&quantity=10"}]
–+
20
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
998257ef-bcc5-4248-aba1-44ca5895e5c0
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent red colored plug for easy identification of Category 6 (250 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, latch protection, poly bag package |
| Length | 10 m |
| Colour | Green |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173, TIA/EIA 568B - up to 250 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |