Logilink professional ultraflex - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 1 m - 6 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, snagless - yellow, ral 1018
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink professional ultraflex - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 1 m - 6 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, snagless - yellow, ral 1018
€ 4.32
Aπομένουν μόνο 3!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Yellow
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702853&productId=9d473ad9-d208-45be-b8db-1b8b6a9ef07b&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702853&productId=9d473ad9-d208-45be-b8db-1b8b6a9ef07b&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702853&productId=9d473ad9-d208-45be-b8db-1b8b6a9ef07b&quantity=3"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702853&productId=9d473ad9-d208-45be-b8db-1b8b6a9ef07b&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702853&productId=9d473ad9-d208-45be-b8db-1b8b6a9ef07b&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8702853&productId=9d473ad9-d208-45be-b8db-1b8b6a9ef07b&quantity=3"}]
–+
8
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
9d473ad9-d208-45be-b8db-1b8b6a9ef07b
Special Features
- Cat.6A RJ45 shielded plugs with Cat.7 S/FTP raw cable
- Flexible and soft cable with small bending radius
- Suitable for 10 Gigabit Ethernet, PoE, PoE+, PoE++
- Comply with Cat.6A ISO11801 Channel Class EA
- 3P and GHMT tested and certified
- 4x2xAWG26/7 bare copper wire
- Low smoke (IEC 61034)
- Halogen free (IEC 60754-2)
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 7 (cable) / CAT 6a (connectors) |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Foil |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, snagless, Slim, flame retardant, PoE+ Ready, strain relief, bare copper conductors, PoE ready, PoE++ ready, bending radius 25mm, up to 10GBps |
| Length | 1 m |
| Diameter | 6 mm |
| Weight | 39 g |
| Colour | Yellow, RAL 1018 |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | WEEE, 3P, IEC 60754-2, IEC 61034, ANSI/TIA-568-C.2, ISO 11801 Class Ea, UKCA, GHMT, EN50173, IEC-60332-1-2 - up to 500 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 18 cm |
| Shipping Depth | 2 cm |
| Shipping Height | 14 cm |
| Shipping Weight | 41 g |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 75 °C |