Logilink professional ultraflex - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 7.5 m - 6 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, molded, snagless - white, ral 9003
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink professional ultraflex - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 7.5 m - 6 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, molded, snagless - white, ral 9003
€ 11.92
Aπομένουν μόνο 3!
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8697893&productId=ae11f67f-cabc-4a32-9f29-024b07ae1be7&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8697893&productId=ae11f67f-cabc-4a32-9f29-024b07ae1be7&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8697893&productId=ae11f67f-cabc-4a32-9f29-024b07ae1be7&quantity=3"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8697893&productId=ae11f67f-cabc-4a32-9f29-024b07ae1be7&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8697893&productId=ae11f67f-cabc-4a32-9f29-024b07ae1be7&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=3&pid=8697893&productId=ae11f67f-cabc-4a32-9f29-024b07ae1be7&quantity=3"}]
–+
22
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
ae11f67f-cabc-4a32-9f29-024b07ae1be7
Special Features
- CAT 6a RJ-45 shielded plugs with CAT 7 raw cable
- Flexible and soft cable with small bending radius
- Suitable for 10 Gigabit Ethernet, PoE, PoE+, PoE++
- Complies with ISO 11801 Class Ea
- 3P and GHMT tested and certified
- Low smoke (IEC 61034)
- Halogen-free (IEC 60754-2)
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 7 (cable) / CAT 6a (connectors) |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Copper braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, flame retardant, shielded connectors, PoE+ Ready, strain relief, PoE++ ready, up to 10GBps, Power over Ethernet (PoE), copper wires |
| Length | 7.5 m |
| Diameter | 6 mm |
| Weight | 237 g |
| Colour | White, RAL 9003 |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, WEEE, 3P, IEC 60332-1-2, IEC 60754-2, IEC 61034, ISO 11801 Class Ea, UKCA, GHMT, ANSI/TIA/EIA-568.2-C, EN50173 - up to 500 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 20 cm |
| Shipping Depth | 25 cm |
| Shipping Height | 5 cm |
| Shipping Weight | 240 g |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 75 °C |