Startech.com 2m blue cat8 ethernet cable, snagless, s/ftp, 25G/40g - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 2 m - 5.6 mm - s/ftp - 50 micron - cat 5/5e/6/6a/8 - ieee 802.3bt/ieee 802.3ba - snagless, halogen-free, passive - blue
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 2m blue cat8 ethernet cable, snagless, s/ftp, 25G/40g - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 2 m - 5.6 mm - s/ftp - 50 micron - cat 5/5e/6/6a/8 - ieee 802.3bt/ieee 802.3ba - snagless, halogen-free, passive - blue
€ 27.20
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Blue
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=24&pid=8703545&productId=b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f&quantity=10"}]
–+
54
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
b1250f19-4403-475e-8bc8-231b37f70f2f
Product Features
- High-performance speed
Delivers data transfer rates of up to 40GBps, suitable for demanding applications. - Robust shielding
Features aluminum mylar foil with a braid to protect against EMI interference and enhance signal integrity. - Durable connectors
RJ-45 male connectors provide a reliable connection and are designed for up to 750 mating cycles. - Safe and compliant materials
Constructed with low smoke zero halogen materials, ensuring safety in fire situations. - High power capability
Supports 100W PoE++ for powering devices over the network, streamlining installations.
Special Features
- Supports speeds of up to 40GBps
- Flame-retardant and halogen-free construction
- Pure bare copper conductors for optimal signal quality
- 100W PoE++ support for powering devices
- Durable design with 750 mating cycles
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 5/5e/6/6a/8 - IEEE 802.3bt/IEEE 802.3ba |
| Technology | S/FTP |
| Wiring Scheme | T568B |
| Shielding Material | Aluminum mylar foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Core / Cladding Diameter | 50 micron |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Snagless, halogen-free, passive cable, up to 40GBps, 100W PoE++ support, pure bare copper conductors, strain relief, test fluke pass, EMI protection, 750 mating cycles, flame retardant |
| Length | 2 m |
| Diameter | 5.6 mm |
| Colour | Blue |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | TIA/EIA T568B - up to 2000 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 22 cm |
| Shipping Depth | 19 cm |
| Shipping Height | 1.5 cm |
| Shipping Weight | 93 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited lifetime warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |