Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 25 cm / sftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless, silicone-free / grey
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 25 cm / sftp / cat 6a / halogen-free, molded, snagless, silicone-free / grey
€ 4.11
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=500&pid=8703997&productId=b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887&quantity=10"}]
–+
8
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
b8e8be3e-a561-40fe-84d8-025f1213e887
Product Specification
Network Cable TypePatch cable - CAT 6a
TechnologyShielded foiled twisted pair (SFTP)
Wiring SchemeT568B
Jacket MaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)27/7
Wires per Cable8 wires
Pairs per Cable4 pairs
Impedance100 Ohm
Plated ConnectorGold
FeaturesHalogen-free, molded, snagless, silicone-free, flame retardant
Length25 cm
ColourGrey
Connectivity
ConnectorRJ-45 - male
Connector (Second End)RJ-45 - male
Miscellaneous
Compliant StandardsISO/IEC 11801, TIA
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Impedance | 100 Ohm |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, silicone-free, flame retardant |
| Length | 25 cm |
| Colour | Grey |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.2, IEC 60603-7-51, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |