Lindy - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - 6.2 mm - sftp, pimf - cat 6a - halogen-free, snagless - grey
🔥Πωλείται γρήγορα!
Lindy - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - 6.2 mm - sftp, pimf - cat 6a - halogen-free, snagless - grey
€ 12.11
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=42&pid=8701543&productId=b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6&quantity=10"}]
–+
24
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
b71d3746-0073-474e-ad53-103125d0cec6
Special Features
- Twisted pair patch cable with RJ45 connectors
- Cat.6A S/FTP PIMF
- Integrated snagless connector for latch protection
- Gold plated pins for better conductivity and elimination of signal loss
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | SFTP, PiMF |
| Shielding Material | Aluminium braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/ Thermoplastic elastomer (TPE) |
| American Wire Gauge (AWG) | 28 |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Halogen-free, snagless, strain relief, latch protection, corrosion-resistant, polycarbonate housing, copper conductors, twisted pair cable, bending radius 74mm, gold-plated pins |
| Length | 5 m |
| Diameter | 6.2 mm |
| Colour | Grey |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL, RoHS, ISO/IEC 11801, REACH, CP65 - up to 500 MHz |
| Package Details | Polybag |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | 10 years warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |