Intellinet - wall plate - cat6a 10g - with labeling window - rj 45 - angled - 2 network sockets - ral 9003, signal white
🔥Πωλείται γρήγορα!
Intellinet - wall plate - cat6a 10g - with labeling window - rj 45 - angled - 2 network sockets - ral 9003, signal white
€ 16.22
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701839&productId=b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce&quantity=10"}]
–+
32
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
b99f9e4e-794f-4736-8e46-29786c60e6ce
Product Specification
Product TypeWall plate - with labeling window
ColourRAL 9003, signal white
Output Connector TypeRJ 45
Input TerminalsLSA
Socket Qty2 network
AngledYes
ShapeRectangular
TechnologySTP
CategoryCAT 6a
Placing / MountingFlush-mounting
Miscellaneous
Product MaterialABS plastic
Compliant StandardsRoHS, EN 50173-1, ISO/IEC 11801, ANSI/TIA-568, IEEE 802.3bt
Dimensions & Weight
Width8 cm
Depth3.1 cm
Height8 cm
Weight150 g
Environmental Parameters
Min Operating Temperature10 °C
Max Op
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Product Type | Wall plate - with labeling window |
| Colour | RAL 9003, signal white |
| OuTPUt Connector Type | RJ 45 |
| Input Terminals | LSA |
| Socket Qty | 2 network |
| Angled | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Technology | STP |
| Category | CAT 6a |
| Placing / Mounting | Flush-mounting |
| Miscellaneous | |
| Product Material | ABS plastic |
| Compliant Standards | RoHS, EN 50173-1, ISO/IEC 11801, ANSI/TIA-568, IEEE 802.3bt |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 8 cm |
| Depth | 3.1 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 150 g |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |