Digitus professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 3 m / sftp, pimf / cat 6 / red, ral 3020
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 3 m / sftp, pimf / cat 6 / red, ral 3020
€ 5.66
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Red
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=43&pid=8697848&productId=b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620&quantity=10"}]
–+
10
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
b282fe64-aa61-4981-9f12-8492cb037620
DIGITUS Professional / Patch cable / RJ-45 (M) to RJ-45 (M) / 3 m / SFTP, PiMF / CAT 6 / red, RAL 3020 | DK-1644-030/R
Λεπτομέρειες
Product Specification
|
Description The DIGITUS patch cable series is back with a reworked plug on the market. The bend protection sleeve with latch protection prevents snagging the cable and also protects the latching lever before break. Special Features
|
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | SFTP, PiMF |
| Wiring Scheme | T568B |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Booted, halogen-free, snagless , latching connectors, Anti-kink sleeve, strain relief |
| Length | 3 m |
| Colour | Red, RAL 3020 |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, EN 50173:2007, EN 50288-5-1, IEC 61034-1 - up to 250 MHz |
| Service & Support | 15 years warranty |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |