Equip - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 50 cm - sftp - cat 6a platinum - molded, stranded - white
🔥Πωλείται γρήγορα!
Equip - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 50 cm - sftp - cat 6a platinum - molded, stranded - white
€ 59.01
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=87&pid=8702737&productId=be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54&quantity=10"}]
–+
118
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
be44c296-286d-43f6-8519-fb7080b9ab54
Product Specification
Network Cable TypePatch cable - CAT 6a Platinum
Included Qty10
TechnologyShielded foiled twisted pair (SFTP)
Shielding MaterialFoil with braid and PIMF
Jacket MaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
American Wire Gauge (AWG)26
Wires per Cable8 wires
Pairs per Cable4 pairs
FeaturesMolded, stranded, strain relief, RFI/EMI shielding, bare copper
Length50 cm
Depth8.2 mm
Weight50 g
ColourWhite
Connectivity
ConnectorRJ-45 - male
Connector (Second End)RJ-45 - male
Miscellaneous
Comp
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a Platinum |
| Included Qty | 10 |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Shielding Material | Foil with braid and PIMF |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Molded, stranded, strain relief, RFI/EMI shielding, bare copper |
| Length | 50 cm |
| Depth | 8.2 mm |
| Weight | 50 g |
| Colour | White |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, 3P, PoE+, PoE++ - up to 500 MHz |
| Package Details | Bag |