Digitus - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 25 cm - sftp - cat 6 - booted, halogen-free, snagless - black, ral 9005
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 25 cm - sftp - cat 6 - booted, halogen-free, snagless - black, ral 9005
€ 3.51
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=30&pid=8701153&productId=d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f&quantity=10"}]
–+
6
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
d6d0d5e9-195e-459a-ada3-f031e863312f
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent red colored plug with metal shielding for easy identification of Category 6 (250 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Booted, halogen-free, snagless, flame retardant, strain relief |
| Length | 25 cm |
| Colour | Black, RAL 9005 |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |