Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 2 m - utp - cat 6e - ieee 802.3 - halogen-free, molded, snagless - yellow
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 2 m - utp - cat 6e - ieee 802.3 - halogen-free, molded, snagless - yellow
€ 4.40
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Yellow
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701919&productId=d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701919&productId=d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701919&productId=d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701919&productId=d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a&quantity=4"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701919&productId=d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701919&productId=d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701919&productId=d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8701919&productId=d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a&quantity=4"}]
–+
8
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
d69081f9-624f-46b7-adc4-aa1e42a69a2a
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent red colored plug for easy identification of Category 6 (250 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6e - IEEE 802.3 |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, strain relief, kink protection, PoE ready |
| Length | 2 m |
| Colour | Yellow |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-4, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA/EIA 568-C.2 - up to 250 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |