Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) latched to rj-45 (m) latched / 1 m / u/ftp / cat 6a / molded, flat / black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) latched to rj-45 (m) latched / 1 m / u/ftp / cat 6a / molded, flat / black
€ 5.13
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=98&pid=8700868&productId=d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d&quantity=10"}]
–+
10
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
d7b7d532-f9ff-4e46-bd39-d2f4a6da265d
Product Specification
Network Cable Type
Patch cable - CAT 6a
Technology
U/FTP
Wiring Scheme
T568B
Jacket Material
PVC
American Wire Gauge (AWG)
30/7
Wires per Cable
8 wires
Pairs per Cable
4 pairs
Plated Connector
Gold
Features
Molded, flat, Anti-kink sleeve, shielded connectors, slim connector, latch protection
Length
1 m
Colour
Black
Connectivity
Connectivity
Connector
RJ-45 - male - latched
Connector (Second End)
RJ-45 - male - latched
Miscellaneous
Miscellaneous
Compliant St
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | U/FTP |
| Wiring Scheme | T568B |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 30/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, flat, Anti-kink sleeve, shielded connectors, slim connector, latch protection |
| Length | 1 m |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male - latched |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male - latched |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | TIA/EIA-568-B, IEC 60603-7-51, CU - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 55 °C |