Efb-elektronik patch cable cat 6a rj-45 (m) to rj-45 (m) 15 cm white / u/ftp / ieee 802.3af/ieee 802.3at/ieee 802.3bt / molded, snagless, flat
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik patch cable cat 6a rj-45 (m) to rj-45 (m) 15 cm white / u/ftp / ieee 802.3af/ieee 802.3at/ieee 802.3bt / molded, snagless, flat
€ 4.37
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=70&pid=8704266&productId=c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f&quantity=10"}]
–+
8
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
c6249ca6-6a1f-44fe-97de-d93cdb08fb5f
Product Specification
Network Cable Type
Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt
Technology
U/FTP
Jacket Material
PVC
American Wire Gauge (AWG)
30/7
Wires per Cable
8 wires
Pairs per Cable
4 pairs
Impedance
100 Ohm
Conductor Resistance (per km)
376 Ohm
Features
Molded, snagless, flat, PoE+ Ready, PoE ready, copper conductor, silicon-free, bending radius 20mm, 4PPoE ready
Length
15 cm
Colour
White
Connectivity
Connectivity
Connector
RJ-45 - male
Connector (Seco
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt |
| Technology | U/FTP |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 30/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Impedance | 100 Ohm |
| Conductor Resistance (per km) | 376 Ohm |
| Features | Molded, snagless, flat, PoE+ Ready, PoE ready, copper conductor, silicon-free, bending radius 20mm, 4PPoE ready |
| Length | 15 cm |
| Colour | White |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | TIA/EIA-568-B, IEC 60603-7-51 - up to 500 MHz |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | 1-year warranty |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 55 °C |