Digitus patch cable rj-45 (m) 2m sftp cat 6a snagless, halogen-free, booted black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus patch cable rj-45 (m) 2m sftp cat 6a snagless, halogen-free, booted black
€ 7.08
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=21&pid=8698563&productId=df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697&quantity=10"}]
–+
14
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
df410286-aff9-4c47-b683-97703f725697
DIGITUS - Patch cable - RJ-45 (M) - 2m - SFTP - CAT 6a - black | DK-1644-A-020/BL
Λεπτομέρειες
Product Specification
|
Description The DIGITUS patch cable series is back with a reworked plug on the market. The bend protection sleeve with latch protection prevents snagging the cable and also protects the latching lever before break. |
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Snagless, halogen-free, booted , strain relief |
| Length | 2 m |
| Colour | Black |
| Connectors | 1 x RJ-45 - male |
| Connectors (Other Side) | 1 x RJ-45 - male |
| Compliant Standards | IEC 60332-1 |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |