Startech.com 1.5m cat6a ethernet cable - black - low smoke zero halogen (lszh) - 10GBe 500mhz 100w poe++ snagless rj-45 w/strain reliefs s/ftp network patch cord - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 1.5 m - s/ftp - cat 6a - ieee 802.3bt - halogen-free
🔥Πωλείται γρήγορα!
Startech.com 1.5m cat6a ethernet cable - black - low smoke zero halogen (lszh) - 10GBe 500mhz 100w poe++ snagless rj-45 w/strain reliefs s/ftp network patch cord - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 1.5 m - s/ftp - cat 6a - ieee 802.3bt - halogen-free
€ 13.44
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=17&pid=8702819&productId=dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66&quantity=10"}]
–+
26
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
dd2abb52-d594-47bf-8033-e052d5b03d66
Special Features
- CAT6A ETHERNET CABLE: Ethernet cable for error-free 1/2.5/5/10GBps multi-gigabit/multi-speed connections - Low proximity crosstalk (NEXT)/return loss (RL) - Meets ANSI/TIA-568.2-D standards - Tested by Fluke and Verified by ETL
- SHIELDED CAT6A CABLE: Enhanced signal and EMI/RFI protection - Individual twisted pairs wrapped in aluminum foil - Outer cover with braided shield - Shielded RJ45 connectors with gold-plated pins
- 100W ETHERNET POWER SUPPLY: 100% stranded copper wire provides stable PoE power, unlike copper-clad aluminum versions - Supports PoE devices up to 100W PoE++ - IEEE 802.3bt compliant
- DURABLE LSZH SHEATH: PVC-free, low-smoke, halogen-free (LSZH) cable sheath produces less dense, less corrosive smoke than PVC - Braided FABRICATION resists damage caused by bending
- SPECS: Category 6A network cable - 1.5m - Black - 10GBps - 500 MHz - 4 pairs S/FTP - RJ-45 snagless with strain relief - EVA, Al(OH)3 - LSZH - 27 AWG - 100% copper - ETL verified - ANSI/TIA-568.2-D - Supports Cat6 and earlier standards
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3bt |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Foil |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, stranded, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), test fluke pass, copper conductor, EMI/RFI protection, 100 Watt maximum input power, reduced Return Loss (RL), damage protection, up to 10GBps |
| Length | 1.5 m |
| Weight | 58.7 g |
| Colour | Black |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, ETL, WEEE, ANSI/TIA-568.2-D, PoE++ - up to 500 MHz |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 22 cm |
| Shipping Depth | 19 cm |
| Shipping Height | 1.2 cm |
| Shipping Weight | 67.4 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited lifetime warranty |