Digitus - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - sftp - cat 6a - halogen-free, molded, snagless - grey (pack of 10)
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 5 m - sftp - cat 6a - halogen-free, molded, snagless - grey (pack of 10)
€ 85.79
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Grey
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=27&pid=8701590&productId=dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82&quantity=10"}]
–+
170
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
dfa74cd2-5bfd-4833-ac62-2a40b2f4dc82
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
· 10 pieces
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent yellow colored plug with metal shielding for easy identification of Category 6A (500 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Packaged Quantity | 10 (specifications are for single item) |
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Shielding Material | Metal foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, latch protection, copper conductors, transparent yellow connectors |
| Length | 5 m |
| Weight | 120 g |
| Colour | Grey |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 500 MHz |