Lindy - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 30 cm - 6.5 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, snagless - yellow
🔥Πωλείται γρήγορα!
Lindy - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 30 cm - 6.5 mm - s/ftp - cat 7 (cable) / cat 6a (connectors) - halogen-free, snagless - yellow
€ 6.05
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Yellow
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8702712&productId=f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8702712&productId=f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8702712&productId=f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8702712&productId=f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff&quantity=4"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8702712&productId=f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8702712&productId=f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8702712&productId=f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=4&pid=8702712&productId=f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff&quantity=4"}]
–+
12
Points earned
Χαμηλό απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
f01c1b43-f58e-4054-9870-3c281ce827ff
Special Features
- Twisted pair patch cable with RJ-45 connectors
- Connector: Cat 6a / cable: Cat 7 S/FTP (600 MHz)
- Integrated snagless connector for latch protection
- Gold-plated pins for better conductivity and elimination of signal loss
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 7 (cable) / CAT 6a (connectors) |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Foil with aluminium braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/ Thermoplastic elastomer (TPE) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Plated Connector | Nickel |
| Features | Halogen-free, snagless, strain relief, latch protection, corrosion-resistant, polycarbonate housing, copper conductors, bending radius 78mm, gold-plated pins |
| Length | 30 cm |
| Diameter | 6.5 mm |
| Colour | Yellow |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL, RoHS, ISO/IEC 11801, REACH, CP65 - up to 600 MHz |
| Package Details | Polybag |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | 10 years warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |