Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 1 m / u/ftp / cat 6a / molded, flat / white
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik / patch cable / rj-45 (m) to rj-45 (m) / 1 m / u/ftp / cat 6a / molded, flat / white
€ 5.14
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=139&pid=8700612&productId=ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119&quantity=10"}]
–+
10
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
ea7f4d41-6573-460b-ab62-39e36d973119
Product Specification
Network Cable Type
Patch cable - CAT 6a
Technology
U/FTP
Jacket Material
PVC
American Wire Gauge (AWG)
30
Wires per Cable
8 wires
Pairs per Cable
4 pairs
Plated Connector
Gold
Features
Molded, flat, Anti-kink sleeve, latch protection
Length
1 m
Colour
White
Connectivity
Connectivity
Connector
RJ-45 - male
Connector (Second End)
RJ-45 - male
Environmental Parameters
Environmental Parameters
Min Operating Temperature
-20 °C
Max Operating Temperature
55 °C
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | U/FTP |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 30 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, flat, Anti-kink sleeve, latch protection |
| Length | 1 m |
| Colour | White |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 55 °C |