Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 10 m - sftp - cat 6 - booted, halogen-free, molded, snagless - yellow (pack of 5)
🔥Πωλείται γρήγορα!
Digitus professional - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 10 m - sftp - cat 6 - booted, halogen-free, molded, snagless - yellow (pack of 5)
€ 58.11
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Yellow
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=7"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=7&pid=8703260&productId=f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a&quantity=7"}]
–+
116
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
f33cc534-3a3c-4863-ba7a-e4b2f051e89a
Product Features
· 2x RJ45 (8P8C) connectors· Boots with kink protection, strain relief and latch protection
· Length marking on boot
· Conductor: Copper (Cu)
· 5 pieces
Special Features
· With LSZH (Low Smoke Zero Halogen) sheath for best fire behaviour and low smoke emissions.· Transparent red colored plug with metal shielding for easy identification of Category 6 (250 MHz)
· Conductor: Copper (Cu)
· PoE+ ready
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Packaged Quantity | 5 (specifications are for single item) |
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Shielding Material | Metal foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Booted, halogen-free, molded, snagless, oil-resistant, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), kink protection, latch protection, poly bag package |
| Length | 10 m |
| Colour | Yellow |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1 - up to 250 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |