Logilink premium - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 10 m - sftp, pimf - cat 8.1 - halogen-free, round - black
🔥Πωλείται γρήγορα!
Logilink premium - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 10 m - sftp, pimf - cat 8.1 - halogen-free, round - black
€ 17.60
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: Black
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=6"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=6&pid=8703713&productId=fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6&quantity=6"}]
–+
34
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
fbe9d641-6f8a-422e-be25-a527682b1df6
Special Features
- Application: 40G Base-T, PoE+, PoE++
- 4 x 2 x 26/7 AWG bare copper wire
- Overall screen shielding, pairs in metal foil (PiMF)
- LSZH sheath, 6.2 mm cable OD
- RJ-45 plug, shielded, 50µ gold-plated contacts
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 8.1 |
| Technology | SFTP, PiMF |
| Shielding Material | Aluminium foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, round, shielded connectors, PoE+ Ready, PoE++ ready |
| Length | 10 m |
| Colour | Black |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, WEEE |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 19 cm |
| Shipping Depth | 19 cm |
| Shipping Height | 4 cm |
| Shipping Weight | 395.4 g |