Efb-elektronik - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 1.5 m - utp - cat 6a - molded, flat - white
🔥Πωλείται γρήγορα!
Efb-elektronik - patch cable - rj-45 (m) to rj-45 (m) - 1.5 m - utp - cat 6a - molded, flat - white
€ 5.00
ή
Πλήρωσε σε 3, 6 ή 9 άτοκες δόσεις με 0 χρεώσεις υπηρεσίας χρησιμοποιώντας το
Επιλογή Χρώμα: White
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=10"}]
–+
[{"value":"1","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=1"},{"value":"2","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=2"},{"value":"3","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=3"},{"value":"4","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=4"},{"value":"5","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=5"},{"value":"6","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=6"},{"value":"7","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=7"},{"value":"8","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=8"},{"value":"9","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=9"},{"value":"10","url":"/on/demandware.store/Sites-Jinius-Site/el_CY/Product-OfferAvailability?p11Quantity=144&pid=8702128&productId=fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324&quantity=10"}]
–+
10
Points earned
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Αριθμός προϊόντος:
fe8a697e-3748-44d5-9f29-77e75eacd324
Product Specification
Network Cable Type
Patch cable - CAT 6a
Technology
Unshielded twisted pair (UTP)
Wiring Scheme
T568B
Jacket Material
PVC
American Wire Gauge (AWG)
30
Wires per Cable
8 wires
Pairs per Cable
4 pairs
Plated Connector
Gold
Features
Molded, flat, Anti-kink sleeve, slim connector, latch protection, short plug, bend relief, copper conductor
Length
1.5 m
Colour
White
Connectivity
Connector
RJ-45 - male
Λεπτομέρειες
Product Specification
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 30 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, flat, Anti-kink sleeve, slim connector, latch protection, short plug, bend relief, copper conductor |
| Length | 1.5 m |
| Colour | White |
| Connectivity | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, TIA/EIA-568-B, IEC 60603-7-51, CU - up to 500 MHz |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 55 °C |